Пакети для хліба і хлібобулочних виробів

Пакети для хліба та хлібобулочних виробів

Пакети для хліба - це сучасний та дієвий інструмент для  збереження споживчих властивостей хлібобулочних виробів. Завдяки спеціалізованій упаковці, хліб в пакетах може не тільки зберігатися набагато довше, але й є захищеним від бактерій та впливів зовнішнього середовища. Окрім можливості довготривалого зберігання, упаковка для хліба  є альтернативою для фасовки нарізаного хліба.

Основними перевагами пакетів для хліба є:

  • Можливість упаковки хлібобулочних виробів будь-якого формату;
  • Зручність у використанні для споживачів;
  • Захист від бактерій та факторів зовнішнього середовища;
  • Екологічна безпечність;
  • Конструкційна надійність;
  • Герметичність та безпечність під час транспортування;
  • Можливість розміщення будь-яких друкованих зображень;
  • Доступна ціна.

Ряд переваг та зручність у використанні для споживачів роблять пакети для хліба справжньою знахідкою для сучасних хлібобулочних підприємств. Якісна та безпечна упаковка дозволяє не тільки максимально легко упакувати хлібобулочні вироби будь-якого розміру, але й яскраво презентувати бренд підприємства. Саме орендовані пакети для хліба не рідко обирають успішні маркетологи для демонстрації фірмового стилю підприємства. Це може бути, як пакет для хліба з логотипом, так і фірмові фасовки для хліба у корпоративних тонах компанії. Можливість подовжити термін зберігання хлібобулочних виробів та сучасно представити бренд підприємства роблять пакети для хліба на замовлення дієвим інструментом закріплення бізнес позицій підприємства.

Для того, поліетиленова та поліпропіленова упаковка для хліба задовольнила всі потреби виробництва, її виготовлення та розроблення варто довіряти тільки професіоналам.

Замовити брендовані пакети для хлібобулочних виробів в Україні

Компанія «ЛОГО ГРУП» пропонує виробництво та розроблення дизайну будь-якого рівня складності для пакетів для хліба. В залежності від асортименту Вашого підприємства ми виготовимо кращий варіант упаковки потрібного формату та кольору для безпечного збереження хлібобулочних виробів.

Під час виробництва поліетиленової та поліпропіленової продукції ми використовуємо виключно високоякісні та екологічно безпечні матеріали. Як результат, упаковка для хліба від «ЛОГО ГРУП»  дозволяє не тільки подовжити термін зберігання хлібобулочних виробів, але й є екологічно безпечною для споживачів. Крім, брендованої упаковки для хліба, саме в нас Ви зможете виготовити пакети типу «Майка», пакети з петлевою ручкою або пакети з врізною ручкою.

Замовити пакети для хліба оптом або у роздріб з індивідуальним розробленням дизайну Ви можете просто зараз. Для цього достатньо лише зв’язатися з менеджерами «ЛОГО ГРУП». В залежності від напрямку Вашого виробництва, фахівці нашої компанії допоможуть у створені унікального дизайну упаковки для хліба з точним врахуванням всіх технічних вимог до зберігання хлібобулочної продукції.

Компанія «ЛОГО ГРУП» - це професійне виготовлення поліетиленової та поліпропіленової упаковки високої якості, оперативна доставка в будь-яку точку країни та тільки доступні ціни.