Поліетиленова плівка, рукав і напів рукав

Поліетиленова плівка, рукав та напіврукав

Поліетиленова плівка є одним з найбільш популярних видів пакувальних матеріалів, який широко використовується в різних сфера підприємницької діяльності. Завдяки екологічній безпечності та конструкційній надійності плівку з поліетилену обирають для упаковки, як товарів промислової групи, так і продуктів харчування.

Висока еластичність матеріалу та міцність досягається завдяки методу виготовлення плівки шляхом екструзії поліетилену високого та поліетилену низького тиску. Крім того, в процесі виробництва даного пакувального матеріалу можливе використання барвників, що дозволяє отримати потрібний відтінок упаковки. 

В залежності від сфери застосування розрізняють плівку рукав та плівку напіврукав. Плівка рукав підійде для пакування продукції більших розмірів. Ширина такої плівки складає до 1500 мм. Поліетиленова плівка напіврукав з шириною від 300-800 мм. допоможе провести пакування товарів менших розмірів. Товщина плівки з поліетилену складає від 10 до 200 мкм, що забезпечує надійність пакування будь-якої одиниці продукції.

Основними перевагами плівки з поліетилену є:

  • Міцність та конструкційна надійність;
  • Гідроізоляційні властивості;
  • Захист від факторів зовнішнього середовища;
  • Стійкість до механічних пошкоджень;
  • Зручність під час транспортування;
  • Екологічна безпечність;
  • Візуальний контроль предметів в середині упаковки;
  • Можливість нанесення друкованих зображень або контактної інформації.

Ряд переваг та відмінні технічні характеристики зробили поліетиленову плівку рукав та напіврукав одним з найбільш популярних методів пакування, як продуктів харчування, так і товарів будівельної, сільськогосподарської та побутової галузі. Крім відмінної герметичності, поліетиленова плівка забезпечує безпечне транспортування товарів на будь-які дистанції.

Виробництво поліетиленової плівки рукав та напіврукав – це складний процес, який передбачає не тільки залучення спеціалізованого обладнання та наявності високоякісної сировини, але й володіння всіма тонкощами виробничого процесу. Саме тому, індивідуальне виготовлення поліетиленової плівки рукав або рукав мішок варто довіряти тільки професіоналам

Купити поліетиленову плівку рукав, напіврукав, рукав-мішок з доставкою по Україні

Компанія «ЛОГО ГРУП» пропонує професійне виготовлення плівки рукав, напіврукав та рукав мішок з високоякісного поліетилену. В нашому арсеналі високоточне обладнання, екологічна сировина та команда досвідчених експертів, що дозволяє нам запропонувати своїм клієнтам не тільки міцну поліетиленову плівку, але й широкий спектр поліетиленової та поліпропіленової продукції різного цільового призначення. Це можуть бути, як пакети типу майка або інноваційні біо-пакети для презентацій, так і пакети для шин або упаковка для товарів кондитерської галузі.

Замовити поліетиленову плівку рукав або іншу пакувальну продукції з доставкою Ви можете вже сьогодні. Для цього достатньо тільки зв’язатися з менеджерами «ЛОГО ГРУП».

Компанія «ЛОГО ГРУП» - це вдалий вибір для якісного пакування товарів будь-якої галузі та більш, ніж доступні ціни.